Destek Hattı

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Avichem Veteriner Ecza Deposu San.Tic.Ltd.Şti. 2010 yılında Dr.Ömer Zeyyad MISIRLIOĞLU tarafından kurulmuş ve ülke hayvancılığına hizmet vermeye başlamıştır.

Kuruluşu öncesinde 25 yıllık mesleki deneyimini sektöre yansıtmayı amaçlamıştır. Veteriner Ecza Depoları Yönetmeliğinin yayınlanmasını müteakip 1 ruhsat numarası ile ruhsatlanmıştır. Kuruluşu sonrasında ülke genelinde endüstriyel kanatlı işletmeleri ve kültür balıkçılığı işletmelerine yönelik çok özel ürünleri hayvancılığımızın hizmetine sunmuştur. Hedefimiz, ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve standartlara uymak ve bu uyumla birlikte kazandığımız güven ilkesine dayalı bir işletme statüsünü sürdürmektir.

Depomuz öncelikle kendi markamız olan Avitech ismi altında çok özel ürünleri sektöre sunmaktadır. Avitech dışında Türkiye’de faaliyet gösteren marka değeri yüksek ilaç şirketlerinin ürünlerini sektörün hizmetine sunmaktadır. Avichem şirketimiz ISO 9001:2015 Kalite Belgesine sahiptir ve sahip olunan bu kalite standardına uygun faaliyetleri ile hizmet vermektedir.

Avitech İlaç olarak ülkemiz hayvancılığının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak formüle edilen ürünlerimizi kalite standartlarında üretilmektedir. Ürünlerimizin genel yapısı, koruyucu ve destekleyici gruba yönelik vitamin, mineral ve bitkisel ürünleri içermektedir.  Bilimsel araştırmalara dayalı innovative ürünlerimizin yanında kendimizi daha da geliştirerek hayvancılığımıza daha güçlü hizmet etmeyi hedef edindik.

Sektörün öncülerinden olma yolunda emin adımlarla ilerlemeyi, tüm çalışanlarımız ile sürekli kendimizi geliştirmeyi, kalite odaklı çalışmayı en üst düzeyde tutarak ve bunu verilen tüm hizmetlere yansıtmayı amaç edindik. Avichem Veteriner Ecza Deposu kurulduğu günden itibaren, Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan yönetmelik hükümlerine göre hareket etmiş ve benimsediği ilkeler öncülüğünde hızla büyümeyi kendisine hedef seçmiştir.

Veteriner Ecza Depomuz’un temel görevi müşterilerine yüksek kalitede ürünlerin tedariğini sağlamaktır. Bilginin değerine önem veren şirketimiz, müşterilerine sadece ürün tedarik etmekle kalmamakta aynı zamanda bilgi desteğini de sağlamaktadır.

Bilimsel ve teknik alt yapımız ile işletmelerin üretim verimliliğini arttırıcı yeni ürünlerin geliştirilmesi, formüle edilmesini sağlıyoruz.

17

Şehirde

30

'den Fazla

Firmada

1500

'den Fazla

Kümeste

10

'dan Fazla

Avitech Ürünleri Kullanılmaktadır.Top