Destek Hattı

Kalite Anlayışımız

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Avichem Veteriner Ecza Deposu ve Avitech İlaç, Türkiye genelinde endüstriyel kanatlı işletmeleri ve kültür balıkçılığı işletmelerine yönelik çok özel ürünleri hizmetinize sunmaktadır.

Hedefimiz, ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve standartlara uymak ve bu uyumla birlikte kazandığımız güven ilkesine dayalı bir işletme statüsünü sürdürmektir.

Avichem, ISO 9001:2015 Kalite Belgesine sahiptir ve bu standart doğrultusunda hizmet vermektedir. Ülkemizde hayvanların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak formüle edilen ürünlerimiz Türkiye ve İtalya’da FAMI QS standartlarında üretilmektedir. Ürünlerimizin genel yapısı, koruyucu ve destekleyici gruba yönelik vitamin, mineral ve bitkisel ürünleri içermektedir. Sürekli bilimsel araştırmalar ile innovasyona maksimum uyum sağlayan şirketimiz üretimini gerçekleştirdiğimiz bu üstün özellikteki ürünlerin yanında kendimizi daha da geliştirerek sektörlerimize daha güçlü hizmet etmeyi hedef edindik.

Sektörün öncülerinden olma yolunda emin adımlarla ilerlemeyi, tüm çalışanlarımız ile sürekli kendimizi geliştirmeyi, kalite odaklı çalışmayı en üst düzeyde tutarak ve bunu verilen tüm hizmetlere yansıtmayı amaç edindik. Avichem Veteriner Ecza Deposu kurulduğu günden itibaren, Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan yönetmelik hükümlerine göre hareket etmiş ve benimsediği ilkeler öncülüğünde hızla büyümeyi kendisine hedef seçmiştir. Veteriner Ecza Depomuz’un temel görevi statü gereği asıl olarak müşterilerine yüksek kalitede ürünlerin tedariğini sağlamaktır. Ancak bilginin değerine önem veren şirketimiz, müşterilerine sadece ürün tedarik etmekle kalmamakta aynı zamanda bilgi desteğini de sağlamaktadır.

Avichem, ISO 9001:2015 Kalite Belgesine sahiptir ve bu standart doğrultusunda hizmet vermektedir.

17

Şehirde

30

'den Fazla

Firmada

1500

'den Fazla

Kümeste

10

'dan Fazla

Avitech Ürünleri Kullanılmaktadır.Top